Zbraně na prodej

Tady můžete prodat, zakoupit či vyměnit  zbraň kategorie D vyrobenou do roku 1890. Jedná se o takový bazar či burzu a je možno zde vystavit i  Vaši zbraň. Stačí napsat na náš email 1890@post.cz Tato služba je samozřejmě zdarma.

JEDNÁ SE O SOUKROMÝ PRODEJ jednotlivců našeho sdružení a jejich přátel !!!

Zbraně na této stránce nejsou  v našem majetku. Všechny tyto zbraně  je možno zakoupit a  dřžet bez zbrojního průkazu. Pozor, držení, nošení a  střílení z těchto zbraní podléhá zákou o zbraních 119/2002Sb a je samozřejmě na vlastní nebezpečí. Zbraň lze zakoupit od 18 let.Prodám krátkou pušku kropatschek 1886, případně i nepoužité nábojnice 1ks 110 Kč a původní vojenské náboje v originální krabičce  kus za 180Kč. Cena pušky 35 000 Kč. Telefon. 602 808 581 email: danielbarszcz056@gmail.com

Další obrázky najdete zde.


Historický revolver WESSON a HARRINGTON 1876,no.5,r.38 RF.

Prodáno!  histor.revolver WESSON a HARRINGTON 1876 r.38 RF,hlaven 3",single action.Revolver je v SUPER STAVU,vše pevné,válec bez problémů otáčí,prostě TOP STAV.Vyzkoušen na střelnici-bez problémů.Bylo vyrobeno pouze 4.000 ks,nízké výrobní číslo 1494.Zbran je kategorie D,volně prodejná od 18.let.Po domluvě mohu sehnat pár nábojů 38 RF,náboje po vystřelení možno opakovaně přebíjet.

Pro více fotek klikněte sem.


Prodáno !!! Švícarská puška Vetterli Stutzer

Nabízím Vetterli stutzer 1881 ve sběratelském stavu.Zbraň je sčíslovaná do posledního šroubku. Puška má středový zápal, perfektní ostrý vývrt. Trubkový zásobník pojme 12 nábojů. Výborná zbraň s napínáčkem na přesnou střelbu. Ke zbrani přidám 10 nábojnic a pár střel. S přebíjením poradím. Na pušku se můžete kdykoli podívat ve Dvoře Králové nad Labem.

Fotografie pušky najdete tady.


Karabina Vetterli - Italie

Prodáno!! tuto nádhernou Karabinu Vetterli. Puška je opravdu v nádherném stavu. Nebylo jich vyrobeno mnoho . Tato pušká má nejen původní bodák, ale také vytěrák složený v pažbě. Vývrt zbraně je perfektní. Něco o této zbrani je možno si přečíst zde.Video ze střelnice je tady a také fotky.


Prodáno!! Perkusní kulový dvoják Kodiak

Prodám perkusní kulový dvoják Kodiak Expres MK III 58/58. Zbraň je velice málo střílená, v perfektním stavu.Ke zbrani dostanete pouzdro, licí kleště, řemen, dvě krabičky střel, nabiják a gumovou bodku, kterou lze na pažbu před střelbou navléknout. Na 70 m je rozptyl hlavní okolo 10 cm, na 30m chodí téměř do jedné díry. Pro střelbu jsem používal pouze první hledí. Zbraň je možno si prohlédnout v Hradci Králové.

       

Fotky zbraně najdete zde.


Prodáno!! SMITH CARBINE 1857 - HISTORICKÝ ORIGINÁL USA

Prodám krátkou karabinu SMITH cal .50 v pěkném sběratelském stavu. Vše funguje jak má a i drážky v hlavni jsou velmi slušné. Je značená a číslovaná, ani řemen nechybí. Ke karabině přidám 10ks "věčných" mosazných nábojnic. Pár informací o této zbrani najdete zde. Fotky této zbraně jsou TADY.


Prodáno !!! Švýcarská terčovnice v ráži 10,4x38 R Vetterli se středovým zápalem. Puška je plně funkční, má pěkný zrcadlový vývrt, pohledově v zachovalém stavu, žádná výrazná koroze ani praskliny ve dřevě. Historická zbraň kategorie D, vyrobená do roku 1890.  Fotky zbraně jsou tady. 


Prodáno!!! pěchotní puška WETERLY 1875 R 10,4 Okraj.zápal,+ 6 ks ORIGINÁL.NÁBOJŮ. Mechanismus funkční,náboje jdou krásně nabýt,závěr bez problémů,drážky ostré, celkově dobrý stav s krásnou patinou.Cena 18.500 kč. Zbran je kategorie D.Fotografie zbraně  jsou zde.


Prodáno!!! Winchester Low Wall 1885, vyrobenou dle výrobního čísla v roce 1887. Ráže 32-20, mechanismus funkční, velmi pěkný vývrt s jemnými stopami po černém prachu. Na kovových površích stopy po vyčištěné korozi, originální nápis na hlavni je ještě čitelný.Pažba s běžnými oťuky, na jednom místě malé lepení. Fotky pušky jsou tady.

Historická zbraň kategorie D, vyrobená do roku 1890.


Prodáno !!!  Americkoá legenda, puška Marlin model 1889 ráže 38-40, vyrobenou v roce 1890. Sériové číslo 36001. Zbraň je v pěkném původním stavu, pažba z ořechu, hlaveň osmihranná. Nádherná zbraň do sbírky. Fotky zbraně najdete zde.